شرکت چکاد تجارت صنعت پس از کسب تجربیات ارزشمند مدیران آن در بخش های مختلف دولتی وخصوصی با اتکاء به خداوند متعال و با هدف خدمت رسانی به صنایع مختلف کشور و نیز نهادهای علمی و دانشگاهی با رویکردی فنی و بازرگانی پا به عرصه تلاش و رقابت گذارده است.
این شرکت با دارا بودن شرکت رسمی در
 کشور چین با پرسنل بومی آن کشور و مدیریت ایرانی و نیز نمایندگانی در کشورهای مختلف از جمله هنگ کنگ ،مالزی، آمریکا، اسپانیا فعالیت خود را در بخش ها و صنایع مختلف از جمله صنایع الکترونیک ، مخابرات ، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ، مکانیک و مواد ، نفت و گاز و... در سال 1389 آغاز نمود.
از آنجایی که تامین وتهیه کلیه ملزومات صنایع در جهت تولید و ساخت مستلزم تخصص های دقیق و کارشناسانه و شناسایی بازارها ، تولید کننده های اصلی ، واسطه ها و... می باشد مجموعه این شرکت با دارا بودن پرسنل ایرانی و چینی متخصص در رشته های مربوطه آمادگی خود را جهت تامین کلیه نیاز های صنایع کوچک و بزرگ اعلام می دارد.
از این رو ما دست مدیران و متخصصان تمامی شرکتهای دولتی و خصوصی را جهت همکاری و توسعه در زمینه تامین نیازهای این عزیزان صمیمانه می فشاریم.
امید است که بتوانیم با تلاش و کوشش شبانه روزی خویش و با تامین نظرات مدیران و مهندسان و کارشناسان عزیز ایران اسلامی گام کوچکی در راستای رفتن به سوی کشوری صنعتی و نظامی قدرتمند برداریم و دین خود را به تمامی عزیزانی که در راه رسیدن به استقلال از جان و مال و زندگی خود دست کشیدند و عاشقانه در طول هشت سال دفاع مقدس به دفاع از این مرزو بوم پرداختند، ادا کنیم.

بازدید: 8510