شرکت Cermate  در سال 2004 شعبه خود را در شهر  Shenzhen کشور چین تاسیس نمود . و صفحه نمابش گرهای صنعتی خود را با نام تجاری panelmaster به بازار عرضه کرد .
تنوع در مدلهای نمایشگرهای تولیدی همراه با نرم افزارهای کاربردی و پشتیبانی از ده زبان از جمله زبان فارسی و همچنین کیفیت بسیار بالای محصول در رقابت با برندهای معتبر  ، سبب رشد روز افزون استفاده از محصولات این شرکت در عرصه مانیتورینگ و اتوماسیون صنعتی گشته است .
صفحه نمایشگرهای  Panelmaster  با نرم افزار PM-Designer   برنامه ریزی می شوند .این نرم افزار بابیش از 300 PLC موجود در بازاز از جمله:آلن برادلی،زیمنس ،امرن ،فانک و.......سازکار است.واین نرم افزار بطور مداوم به روز رسانی میشود ونیز Function  های آن به راحتی قابل تنظیم به نیاز های فردی می باشد .این نرم افزار در زمینه های مختلف؛ از جمله در صنایع بسته بندی وچاپ ؛کنترل دما و سیستم تهوبه مطبوع و..... عملکرد موفقی داشته است .
صفحه نمایشگرهای Panel Master خود به سه سری متنوع ( متناسب با نیاز مشتری ) تفکیک می گردد .
سری PL :
شرکت Cermate منظور پاسخگویی به نیاز بازار نسبت به استفاده از نمایشگرهای کوچک و خوش قیمت اقدام به تولید این سری از نمایشگرها نموده است . سریPL در ابعاد 5/3 تا 7/5 اینچ موجود بوده

سری PV :
سری نمایشگرهای PV از جمله محصولات حرفه ای شرکت Cermate  بوده. دارای تنوع ابعاد از 5/3 الی 1/12اینچ بوده . که با قابلیت های ویژه ، ایده آل جهت استفاده در صنایع مختلف می باشند . قابلیت تطبیق رنگ ها و اشکال در صفحات از کیفیت LCD بکار رفته در این نمایشگرها سخن می گوید . طراحی استاندارد مطابق با کاربردهای متعدد صنعتی برای سری PV ، امکان نصب در هر محیط با عمر طولانی را فراهم می سازد .

سری PT :
سری PT ، نسل جدید صفحه نمایشگرهای تولیدی Cermate می باشد . بدنه پشت فلزی ، پورت های ارتباطی کامل ، ابعاد متنوع ، وضوح تصویر 64k  رنگ و سرعت پردازش بالاتر از جمله مزایای این سری می باشد . نکته اینکه از لحاظ قیمت نیز بسیار رقابتی وارد بازارهای جهانی شده اند .