جستجو کردن

۰۲۱-۴۴۰۲۷۲۰۸

با ما تماس بگیرید ...

دربـــــــــاره مـــــا و تــاریـــخـچـه مــــا بـیشتر بــدانـــید!

شرکت چکاد تجارت صنعت پس از کسب تجربیات ارزشمند مدیران آن در بخش های مختلف دولتی وخصوصی با اتکاء به خداوند متعال و با هدف خدمت رسانی به صنایع مختلف کشور و نیز نهادهای علمی و دانشگاهی با رویکردی فنی و بازرگانی پا به عرصه تلاش و رقابت گذارده است. این شرکت با دارا بودن شرکت رسمی در کشور چین با پرسنل بومی آن کشور و مدیریت ایرانی و نیز نمایندگانی در کشورهای مختلف از جمله هنگ کنگ ،مالزی، آمریکا، اسپانیا فعالیت خود را در بخش ها و صنایع مختلف از جمله صنایع الکترونیک ، مخابرات ، اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق ، مکانیک و مواد ، نفت و گاز و… در سال 1389 آغاز نمود. از آنجایی که تامین وتهیه کلیه ملزومات صنایع در جهت تولید و ساخت مستلزم تخصص های دقیق و کارشناسانه و شناسایی بازارها ، تولید کننده های اصلی ، واسطه ها و… می باشد مجموعه این شرکت با دارا بودن پرسنل ایرانی و چینی متخصص در رشته های مربوطه آمادگی خود را جهت تامین کلیه نیاز های صنایع کوچک و بزرگ اعلام می دارد. از این رو ما دست مدیران و متخصصان تمامی شرکتهای دولتی و خصوصی را جهت همکاری و توسعه در زمینه تامین نیازهای این عزیزان صمیمانه می فشاریم. امید است که بتوانیم با تلاش و کوشش شبانه روزی خویش و با تامین نظرات مدیران و مهندسان و کارشناسان عزیز ایران اسلامی گام کوچکی در راستای رفتن به سوی کشوری صنعتی و قدرتمند برداریم و دین خود را به تمامی عزیزانی که در راه رسیدن به استقلال از جان و مال و زندگی خود دست کشیدند و عاشقانه در طول هشت سال دفاع مقدس به دفاع از این مرزو بوم پرداختند، ادا کنیم.

اصول کار ما

در سریع ترین زمان ممکن بر اساس اطلاعات شما از کالا و یا لینک آن کالا خرید و پردازش آن را آغاز می کنیم و سپس سریع آن را به کشور وارد و پس از تشریفات قانونی به شما تحویل می دهیم.

دریافت سفارش شما

ما سفارش شما را دریافت کرده و سریعا با توجه به اطلاعاتی که شما به ما می دهید کالای مورد نظر را یافت و سریعا تهیه و به مرکز تبادلات ما در چین ارسال می شود.

تایید و پیش پرداخت

با تایید قیمت از سوی شما و مدت حدودی تحویل ( معمولا ۳ تا ۶۰ روز به انتخاب شما میزان زمان تعیین می شود) عملیات خرید و ارسال آن به ایران آغاز می شود.

تحویل و استفاده با خیال آسوده

پس از تایید قیمت و ثبت سفارش تمامی تشریفات موجود به واردات کالا را به درستی انجام داده و در بهترین حالت ممکن به مشتریان تحویل تحویل داده می شود .